Zahradní slavnost úspěšně proběhla

Zahradní slavnost proběhla, můžeme to brát i dvojsmyslně. Nejen, že jsme mohli ochutnat jedno z dějství připravované divadelní hry, ale zároveň po delší době naše zahrada "oživla" setkáním. Setkáním lidí, kteří sdílí podobné hodnoty, názory, kteří se rádi zapojují do dění kolem sebe.

Jak už bylo uvedeno na plakátu s pozvánkou, zapojili se přítomní do malých dílen k tématu Zahradní slavnost Václava Havla. Ten dramatický vedla autorka celého projektu Jajina Trojanová, výtvarný zase Lenka Feldsteinová. Připraveno bylo také malé občerstvení, jež dovezli sami návštěvníci.

Pár fotografií v galerii.

Zahradní slavnost Václava Havla 2019

Srdečně zveme všechny zájemce na workshop pořádaný zaps. spolkem Našlose v čele s Jájinou Trojanovou. Plakát na akci zde. Součástí programu bude jak kulinářský, tak divadelní zážitek, ochutnáte také něco z výtvarna a grafiky. Vstup volný. Další informace na konci července.