Projekt Kamenické křížky

Rozsáhlý projekt na obnovu polních křížů v katastrech Nedrahovické obce se začal rodit v roce 2010. Šlo svým způsobem o realizaci velkého snu, protože bylo nutné provést mnoho úkonů, aby se celý projekt uskutečnil. Jak už to ale bývá, pokud sen začnete realizovat, objevují se nečekaná překvapení (vesměs pozitivní) a záleží hlavně na tom, zda nepolevíte a celou věc dotáhnete (nebo se o to alespoň maximálně snažíte). Většinu informací o projektu naleznete v hodnotící zprávě, proto je zde nebudeme uvádět. Důležitou výhodou tohoto projektu byla "neutralita" území (většina křížů se nachází mimo obydlené části osad), která umožnila účast mnoha subjektů (organizace, firmy, školy, spolky, obyvatelé). "Stačilo celý projekt pouze vést".

Fotografie:

Další fotografie ve fotogalerii